SHOWROOM CONCEPT BUBENSKÁ SLAVNOSTNĚ OTEVŘEN

Ve čtvrtek 19. února 2015 byl v Praze - Holešovicích slavnostně otevřený nový showroom designérských značek Concept Bubenská. Velkoryse pojatý prostor o 900 m² rozléhající se na dvou patrech na adrese Bubenská 43 nedaleko centra Prahy sdružuje pod svou střechou vše pro interiér a exteriér domu. Jedná se o podlahy Woha parkett, okna a dveře společnosti TP Euroservis nebo dřevěná a hliníková okna a další výplně stavebních otvorů WoodAl. Nový showroom je ale především domovskou adresou společnosti Česká břidlice Romana Hajabáče, která navrací slávu ryze českému pokladu - břidlici.

Concept Bubenská si stanovil za cíl maximálně ulehčit zákazníkům z řad jednotlivců, tak i architektů a designérů, jejich plánovanou stavbu či rekonstrukci širokou nabídkou zboží, ale také vlastním designérským týmem, který je připraven pomoci s konkrétním návrhem. Klienti dále mohou využít pohodlí prostoru VIP sekce vybaveného exkluzivním nábytkem Fendi Casa pro diskrétní nákupy.

Slavnostního večera se zúčastnili zástupci jednotlivých partnerů showroomu Concept Bubenská, ale také osobnosti ze společenského života. Svou přítomností nový showroom podpořila například podnikatelka Tamara Kotvalová, advokátka Petra Buzková nebo moderátor Alexander Hemala.